ثبت آگهی ویژه

درج آگهی در تمامی دسته‌بندی‌های ملکس به جز دسته‌بندی کاریابی رایگان است اما شما می‌توانید با پرداخت مبلغی ناچیز آگهی خود را فوری کنید تا سریع‌تر و بهتر مخاطبان آگهی‌های خود را پیدا کنید.

آگهی‌های ویژه

در حال حاضر با پرداخت مبلغ ۳٬۰۰۰ تومان قادر خواهید بود تا آگهی خود را برای مدت سی روز در بخش فوری قرار دهید. این کار باعث تا کاربرانی که در سایت جستجو می کنند آگهی شما را در بالای نتایج جستجوی خود به صورت آگهی ویژه و با رنگ زمینه سبز مشاهده نمایند.  همچنین در مدت این ۳۰ روز آگهی شما با افزوده شدن زمینه رنگ سبز ، ظاهری متمایز از دیگر آگهی‌ها پیدا خواهد کرد.

نردبان

شما با استفاده از نردبان (خرید بسته اعتباری در پنل کاربری تان) می‌توانید آگهی خود را که مدت زمانی از انتشارش گذشته، مجدد به ابتدای فهرست آگهی‌ها در دسته‌بندی و شهر خاص خود باز گردانید. این آگهی تا زمان دریافت آگهی‌های تازه‌تر در ابتدای فهرست باقی می‌ماند. هزینه‌ی استفاده از نردبان ۲٬۰۰۰ تومان است.

درج آگهی در قسمت کاریابی

دسته‌بندی کاریابی که مخصوص کارفرمایان ایجاد شده است، تنها دسته‌بندی غیر رایگان ملکس است که برای درج آگهی در آن پرداخت مبلغ ۱۰٬۰۰۰ تومان الزامیست. با پرداخت این مبلغ، آگهی شما به مدت ۶۰ روز در بخش کاریابی شهر مورد نظرتان قرار خواهد گرفت.

 

ثبت رایگان آگهی مشاوران املاک